Megverte az éllovas Nagymihályt a HC DAC

Updated: február 5, 2022

Sorozatban kilencedik mérkőzését is megnyerte a DAC, a sárga-kékek az éllovas Nagymihályt győzték le 27:26 arányban.

Szoros mérkőzésen győzte le az éllovast a HC DAC, ezzel a Nagymihály elszenvedte első vereségét a bajnokságban. Végig szorosan alakult a találkozó, a 11. percben 3 gólos előnyre tett szert a DAC, de a nagymihályiak felzárkóztak. Fordulás után végig vezetett a DAC, az 51. percben már négy gól volt az előnye, de a vendégek szorossá tették a mérkőzést.
Az utolsó percek izgalmassá váltak, de 27:26-os állásnál Oguntuye Viktória fontos helyzetet hárított. A DAC ezzel sorozatban kilencedik győzelmét aratta, míg a Nagymihály elszenvedte első vereségét a bajnokságban.

HC DAC – Iuventa Nagymihály 27:26 (15:14)
A DAC gólszerzői: Németh Natália 5, Juhos Kata, Monika Rajnohová, Bízik Réka 4-4, Élő Beatrix, Sári Barbara 3-3, Pénzes Mónika, Bízik Boglárka 2-2.