Legyőzte stomfai riválisát és az élre állt a VSK Dunaszerdahely

Updated: apríl 14, 2019

Fantasztikus és egyben fontos győzelmet aratott a VSK Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely az I. liga rangadóján legyőzte Stomfa csapatát és a tabella élére állt.

Azzal a tudattal léptek pályára a dunaszerdahelyi lányok, ha legyőzik stomfai ellenfelüket, a tabella élére állnak. A találkozó elején a vendégek szereztek kétgólos előnyt, viszont fordított a csallóközi együttes és a szünetre négy gólos előnyt dolgozott ki. Fordulás után sem változott a játék képe, az utolsó tíz percre próbált felzárkózni a stomfai csapat, végül a remek hajrának köszönhetően négy gólos dunaszerdahelyi siker született. A VSK számára ez volt a sorozatbeli hetedik győzelem a tavaszi idényben.

VSK Dunaszerdahely – HC Tatran Stomfa 30:26 (12:8)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bugár Cintia 8, Straka Mária, Brunczvik Fanni 5-5, Szabó Katalin 4, Juhos Kata 3, Mészáros Réka, Lelkes Lilla 2-2, Matus Virág 1.