Kiütötte stomfai ellenfelét a HC DAC

Updated: apríl 6, 2022

Kiütötte stomfai ellenfelét a HC DAC, a sárga-kékek 35:14-es győzelmet arattak a sereghajtó felett a MOL Extraligában.

Négy vesztes mérkőzés után parádézott a dunaszerdahelyi csapat. Az első gólt még a Stomfa szerezte, utána viszont beindult a DAC és sorozatban kilencszer találtak az ellenfél hálójába. Debre Viktor lányai folyamatosan növelték előnyüket, így a félidőre már 20:8-as eredmény alakult ki. A második félidőben sem változott a játék képe, a vendégcsapatból több játékos is 2 perces kiállítást kapott. A DAC játékosai folytatták a remek játékot, és a végén már 21 gólos siker született. A csapat legeredményesebb játékosa ezúttal a fiatal Pénzes Mónika volt 6 találattal, de három játékois is 5 gólt szerzett.

HC DAC Dunaszerdahely – AHT HC Tatran Stomfa 35:14 (20:8)
A DAC gólszerzői: Pénzes Mónika 6, Juhos Kata, Erika Rajnohová, Bízik Réka 5-5, Hudák Emma, Tamási Éva 4-4, Kucsera Rebeka, Mészáros Réka, Sári Barbara 2-2.