Kikapott Nagymihályban a HC DAC, visszavágó szerdán

Updated: máj 15, 2022

Kikapott Nagymihályban a szlovák bajnoki címért folyó döntő küzdelem első mérkőzésén a DAC, de már szerdán visszavághat ellenfelének.

Remekül kezdte a mérkőzést a DAC, még ha a Nagymihály is szerzett vezetést a sárga-kékek folyamatosan egyenlítettek. A 17. percben három gólra elhúzott a hazai csapat, de a DAC nem csak hogy egyenlített, hanem a félidőig még három gólos vezetést is kidolgozott.
Fordulás után is remekül tartotta előnyét a dunaszerdahelyi gárda, de a 40. percben átvette a vezetést a Nagymihály, és a végéig kontrolálta a mérkőzést.
A DAC elvesztette az első mérkőzést, de szerdán javíthat a dunaszerdahelyi sportcsarnokban.

MSK Iuventa Nagymihály – HC DACA 23:20 (10:13)
A DAC gólszerzői: Bízik Réka 7, Sári Barbara 4, Natália Némethová, Hudák Emma, Élő Beatrix 2-2, Pénzes Mónika, Juhos Kata, Erika Rajnohová 1-1.