Kétgólos dunaszerdahelyi vereség Galgócon

Updated: november 26, 2018

Kétgólos vereséget szenvedett a VSK Dunaszerdahely női kézilabdacsapat az I. liga 9. fordulójában, a csallóközi gárda Galgócon maradt alul 35:33 arányban.

Remekül kezdte a mérkőzést a dunaszerdahelyi csapat, az 5. percben 0:4 volt az állás, majd a 12. percben 4:8-ra alakult. A 20. perc környékén egyenlítettek a hazaiak, majd az első félidő utolsó 7 perce borzalmasra sikeredett, amikor is 12:12-es állásnál a galgóciak egymás után hatszor is betaláltak, így szünetre 18:12-es eredménnyel vonultak.

Fordulás után tartotta előnyét a galgóci gárda, a vége mégis szorossá alakult, másfél perccel a zárás előtt már két gólra csökkent a VSK hátránya. Ezt visoznt már nem sikerült ledolgozni, így kétgólos győzelmet aratott Galgóc csapata.

HC Sporta Galgóc – VSK Dunaszerdahely 35:33 (18:12)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bugár Cintia 9, Juhos Kata 5, Lelkes Lilla, Józan Réka 4-4, Brunczvik Fanni, Straka Mária 3-3, Kázmér Veronika, Németh Brunczvik Nikolett 2-2, Matus Virág 1.