Ismét a győztes úton, legyőzte a Plzeň csapatát a HC DAC

Updated: marec 19, 2022

Visszatért a győztes útra a HC DAC Dunaszerdahely, a sárga-kékek a cseh Plzeň csapatát múlták felül 26:22 arányban.

Továbbra is sérülésekkel tizedelt csapattal volt kénytelen felállni a HC DAC: A Plzeň kezdte jobban a mérkőzést, azonnal vezetést szerzett és előnyét négygólosra növelte, a félidő pedig 12:14-es eredménnyel zárult. A második félidőben hamar egyenlített a DAC, góllövésben pedig Élő Beatrix és Juhos Kata is remekelt. Debre Viktor legénysége pedig négy góllal bizonyult jobbnak cseh ellenfelénél.

HC DAC Dunaszerdahely – DHC Plzeň 26:22 (12:14)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix, Juhos Kata, Erika Rajnohová 6-6, Sári barbara 4, Bízik Réka 2, Bugár Cintia, Hudák Emma 1-1.