Hatból hat: A Písek csapatát is legyőzte a HC DAC

Updated: február 6, 2021

Újabb magabiztos győzelmet aratott a HC DAC Dunaszerdahely kézilabda csapat, amely ezúttal a cseh Písek együttesét múlta felül 32:23 arányban.

Nem indult könnyen a mérkőzés a DAC számára, a vendégek a 3. percben már három góllal vezettek. Folyamatosan dolgozta le hátrányát a dunaszerdahelyi gárda, amely a 18. percben még 8:12-re vesztett, de hat perc alatt fordítani tudott és a szünetre 17:13-as előnnyel vonultak. Fordulás után már nem engedte ki a győzelmet a DAC, tovább növelte előnyét Debre Viktor legénysége, a végére pedig kilenc gólos siker született. A DAC csapata ezzel sorozatban hatodik győzelmét aratta.

HC DAC – TJ Sokol Písek 32:23 (17:13)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Réka 7, Juhos Kata 6, Élő Beatrix, Monika Rajnohová, Bugár Cintia 5-5, Kristína Pastorková 2, Bízik Boglárka, Oguntoye Viktória 1-1.

Fotó: hcdac.sk