Győzelemmel kezdte az új idényt a HC DAC

Updated: september 4, 2021

Győzelemmel kezdte az új kézilabda idényt a HC DAC Dunaszerdahely csapata, amely az újonc Házená Kynžvart gárdáját múlta felül.

Magabiztos játékkal kezdett a DAC, a 7. percben már 5:0-ás eredmény állt a kijelzőn. Ezután erőre kapott az újonc, amely két gólra is felzárkózott, de nem tudta megszorítani a DAC csapatát. A folytatásban is remekelt a DAC, 40 perc után nyolc góllal is vezetett. Az utolsó négy percben sorozatban négyszer is betalált a vendégcsapat, de a DAC győzelme így sem forgott veszélyben.

A következő fordulóban szeptember 11-én a Hodonín csapatát fogadja a DAC.

HC DAC Dunaszerdahely – Házená Kynžvart 26:23 (13:7)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 7, Bízik Boglárka 6, Sári Barbara, Bízik Réka 4-4, Élő Beatrix 3, Erika Rajnohová 2.