Győzelem a Hodonín ellen, remek sorozatban a HC DAC

Updated: september 11, 2021

Újabb győzelmet aratott a HC DAC a cseh-szlovák MOL Extraligában, a sárga-kékek a Hodonín együttesét múlták felül 30:18 arányban.

Sorozatban harmadik mérkőzését játszotta hazai pályán a HC DAC, a csapat viszont több sérült játékos nélkül volt kénytelen kiállni. Az első 10 percig tartotta a lépést a hazaiakkal a cseh gárda, szorosan alakult az eredmény. A DAC viszont rákapcsolt, tartotta a 3-4 gólos előnyt, de a félidőre ez 5 gólra nőtt. Fordulás után is taroltak a DAC játékosai. A második félidőben 13 gólt szereztek, míg a Hodonín játékosai csak hatot. Ezzel sorozatban harmadik győzelmét aratta a HC DAC csapata.

HC DAC Dunaszerdahely – HK Hodonín 30:18 (17:12)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 8, Pénzes Mónika 7, Sári Barbara 5, Élő Beatrix 4, Bugár Cintia 3, Bízik Boglárka 2, Bízik Réka 1.

Fotó: HC DAC