Gólzáporos győzelmet aratott Plzeňben a HC DAC

Updated: február 27, 2021

Kiütötte cseh ellenfelét a HC DAC, a sárga-kékek a Plzeň otthonában győzött 22:35 arányban.

Esélyt sem adott ellenfelének a DAC, az első perctől kezdve domináltak Debre Viktor játékosai. Már a szünetre hat gólos előnnyel vonult a dunaszerdahelyi gárda, amely a második félidőben is folytatta remek játékát. A sárga-kékek meg sem álltak 35 gólig és így 13 találattal múlták felül a hazaiakat. A csapat játékosai ezúttal góllövésben remekeltek, összesen tizenegyen iratkoztak fel a gólszerzők közé.

DHC Plzeň – HC DAC 22:35 (10:16)

A DAC góllövői: Juhos Kata 8, Élő Beatrix 7, Bízik Réka 4, Straka Mária, Demeter Virág Orsolya, Bízik Boglárka, Monika Rajnohová 3-3, Kristína Pastorková, Jagodič Melani, Mészáros Réka, Pénzes Mónika 1-1.

Fotó: HC DAC