Gólfesztivált rendezett a Hodonín otthonában a HC DAC

Updated: marec 30, 2021

Parádézott a sereghatjó Hodonín otthonában a HC DAC, a dunaszerdahelyiek 13 góllal múlták felül ellenfelüket a MOL Extraliga mérkőzésén.

Fantasztikus formát mutatott a sereghajtó otthonában a HC DAC. A dunaszerdahelyi gárda már a félidőben 17!! góllal, 3:20 arányban vezetett. A mérkőzés elején két gólt szerzett a Hodonín, majd 23 percen keresztül képtelen volt betalálni, míg a DAC játékosai sorra hozták a gólokat. Fordulás után Debre Viktor több fiatal játékosnak adott lehetőséget, így részben feltámadtak a hazaiak, de ez sem volt elég, hogy megszorítsák a sárga-kékeket. A DAC ezzel sorozatbeli negyedik győzelmét aratta.

HK Hodonín – HC DAC 17:30 (3:20)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 6, Straka Mária, Bízik Réka 4-4, Bugár Cintia, Bízik Boglárka, Pénzes Mónika 3-3, Jagodič Melani, Mészáros Réka 2-2, Lelkes Lilla, Élő Beatrix, Demeter Virág Orsolya 1-1.

Fotó: HC DAC