Gáláztak és kitömték Nagytapolcsányt a dunaszerdahelyi lányok!

Updated: október 7, 2018

Sorozatban harmadik győzelmét aratta a VSK Dunaszerdahely csapata, amely az I. liga 3. fordulójában 39:20 arányban múlta felül Nagytapolcsány együttesét.

Azonnal magához ragadta az előnyt a dunaszerdahelyi csapat, amely a 10. percben már hat góllal is vezetett, a szünetre pedig már nyolc gólos volt az előny. Fordulás után sem álltak vissza Prikler Szilvia védencei, támadásban és védekezésben egyaránt jeleskedtek, végül 19! góllal múlták felül a nagytapolcsányi együttest.

A legjobb góllövő ezúttal 10 találattal Juhos Kata volt, de ki kell emelni, hogy csaknem az összes mezőnyjátékos feliratkozott a gólszerzők közé. A dunaszerdahelyi csapat pontveszteség nélkül, százszázalékos teljesítménnyel áll a tabella élén.

VSK Dunszerdahely-Nagytapolcsány 39:20 (20:12)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Juhos Kata 10, Lelkes Lilla, Józan Réka 5-5, Németh Brunczvik Nikolett, Brunczvik Fanni, Bugár Cintia 4-4, Nagy Orsolya, Kázmér Veronika, Matus Virág 2-2, Posvancz Rebeka 1.