Dunaszerdahelyi vereség a cseh Písek ellen

Updated: september 15, 2019

Harmadik vereségét szenvedte el a HC DAC női kézilabda csapat, amely a MOL Extraliga 3. fordulójában a cseh Sokol Písek együttesét fogadta.

Folyamatosan szorosan alakult az eredmény, de az első negyedóra után kétgólos előnyre tettek szert a vendégek, majd a félidőre három gólosra duzzadt a DAC hátránya. Fordulás után is tartotta előnyét a Písek, növelni is tudta, végül nyolc góllal bizonyult jobbnak a dunaszerdahelyi csapatnál.

A DAC együttese már jövő vasárnap javíthat, a 4. fordulóban szeptember 22-én a Galgóc együttese érkezik Dunaszerdahelyre.

HC DAC Dunaszerdahely-Sokol Písek 27:35 (13:16)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bugár Cintia 7, Rajnoh Mónika 6, Bízik Boglárka 4, Kozma Dominika, Straka Mária 3-3, Brunczvik Fanni 2, Lelkes Lilla, Demeter Virág Orsolya 1-1.