Dunaszerdahelyen is győzött, szlovák bajnok a Nagymihály

Updated: máj 18, 2022

Dunaszerdahelyen is győzött, ezzel megszerezte a szlovák bajnoki címet a Nagymihály.

Jól kezdte a mérkőzést a Nagymihály, amely hamar nagyobb előnyre tett szert. A hazaiak szépítettek, de a vendégektől jött egy remek sorozat és a félidőre már hat góllal vezettek. Fordulás után a második félidőt is jól kezdte a Nagymihály, a 38. percben már kilenc góllal is vezetett. A kelet-szlovákiai együttes tovább növelte előnyét, a DAC pedig nem tudta behozni hátrányát. Ezzel a Nagymihály tizennegyedik szlovák bajnoki címét szerezte. Az Iuventa mesterhármassal zárta az idényt, ugyanis a cseh-szlovák MOL Extraliga és a Szlovák Kupa mellett a szlovák bajnoki címet is begyűjtötte!

HC DAC – Iuventa Nagymihály 19:31 (9:15)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Sári Barbara 6, Pénzes Mónika, Natália Némethová, Kristína Pastorková, Erika Rajnohoá, Bízik Réka 1-1.