A Vágsellye csapatától is vereséget szenvedett a HC DAC

Updated: apríl 3, 2022

Továbbra is nehéz helyzetben a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely sorozatban negyedik vereségét szenvedte el. Ezúttal a Vágsellye bizonyult jobbnak és győzött a DAC otthonában 20:22 arányban.

Továbbra is sérülések tizedelik a DAC csapatát, több meghatározó játékos sem állhatott csatasorba. A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, viszont az egész első félidő során szorosan alakult az eredmény. Fordulás után is a vágsellyei csapat tartotta a vezetést. Hiába egyenlített a DAC, a Duslo gárdája ismét vezetéshez jutott. 10 perccel a vége előtt már három góllal is vezetett a Vágsellye, a DAC viszont már nem tudott fordítani. Végül 20:22-es eredménnyel zárult a találkozó.

HC DAC Dunaszerdahely – SK Slovan Duslo Vágsellye 20:22 (9:10)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 6, Hudák Emma 5, Sári Barbara 4, Bízik Réka 3, Mészáros Réka, Erika Rajnohová 1-1.