A lengyel Ruch Chorzów csapatát is legyőzte a HC DAC

Updated: september 9, 2021

Második győzelmét aratta a HC DAC Dunaszerdahely a MOL Extraligában, a sárga-kékek az előrehozott 5. fordulóban a lengyel Ruch Chorzów együttesét múlták felül.

Nem indult könnyen a mérkőzés a DAC számára, az első negyedóra szoros eredményt hozott. Ezután beindult a DAC-gépezet, sorozatban jöttek a gólok, így a félidőre hat gólos hazai előnnyel vonultak a csapatok. A második félidőben próbált felzárkózni a lengyel csapat, kevés sikerrel, ugyanis a DAC tovább növelte előnyét. Végül a félidőhöz hasonlóan, hat góllal győzte le a DAC a Chorzów együttesét. Ezel a dunaszerdahelyi gárda százszázalékos a MOL Extraligában!

HC DAC Dunaszerdahely – KPR Ruch Chorzów 32:26 (18:12)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Bízik Boglárka, Pénzes Mónika, Juhos Kata, Bugár Cintia 5-5, Sári Barbara 2, Jagodič Melani, Mészáros Réka 1-1.

Fotó: HC DAC