A cseh Písek csapatát is kiütötte a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: október 28, 2021

Újabb győzelmet aratott a MOL Extraligában a HC DAC Dunaszerdahely, amely ezúttal a cseh Písek gárdáját múlta felül 36:26 arányban.

Ahogy azt már megszokhattuk, a DAC az első perctől kezdve dominált, folyamatosan nagyobb előnyt dolgozott ki, a félidei szünetre 21:12-es állással vonultak a csapatok. Főleg az első játékrészben Juhos Kata és Élő Beatrix is remekelt, Kata 6, Beatrix 7 gólt jegyzett. Fordulás után is folytatta remek játékát a DAC, a gólszerzésben pedig megosztoztak a lányok. A sűrű program ellenére ismét remek teljesítményt nyújtott a DAC, a sárga-kékek számára ez volt a sorozatbeli harmadik győzelem a bajnokságban.

HC DAC Dunaszerdahely – Sokol Písek 36:26
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Juhos Kata 7, Hudák Emma 5, Bízik Réka 4, Bugár Cintia, Bízik Boglárka 3-3, Pénzes Mónika, Sári Barbara 2-2, Jagodič Melani, Demeter Virág Orsolya 1-1.

Fotó: HC DAC