A cseh Hodonín csapatát is legyőzte a HC DAC

Updated: marec 6, 2021

Ismét győzött a HC DAC, a sárga-kékek 29:25 arányban diadalmaskodtak a sereghajtó cseh Hodonín együttese felett.

Az első gólt a cseh csapat szerezte, a DAC erre sorozatban 8 találattal válaszolt és már a 10. percben 8:1 volt az állás. Részben próbált felzárkózni a Hodonín, de a DAC 17:10-es eredménnyel vonult szünetre. A második félidőben váltakoztak a gólok a két oldalon, viszont a sárga-kékek kilenc gólra növelték előnyüket. Az utolsó 10 percben megcsappantak a sárga-kék gólok, de így is bezsebelte a győzelmet a DAC a MOL Extraliga sereghajtója ellen. A góllövősben ezúttal tíz játékos vette ki részét.

HC DAC – HK Hodonín 29:25 (17:10)
A DAC góllövői: Juhos Kata 7, Élő Beatrix 5, Bízik Réka 4, Pénzes Mónika 3, Straka Mária, Mészáros Réka, Kristína Pastorková, Bugár Cintia 2-2, Jagodič Melani, Demeter Virág Orsolya 1-1.

Fotó: HC DAC