13 gólos győzelmet aratott Mocsonokon a VSK Dunaszerdahely

Updated: september 22, 2018

Továbbra is százszázalékos a VSK Dunaszerdahely női kézilabda csapat az 1. ligában, a lányok a 2. fordulóban a Mocsonok otthonában aratta 23:36-os győzelmet.

Az első perctől a csallóközi együttes diktálta a tempót, negyedóra után már hatgólos előnyt dolgoztak ki, majd a szünetre 11:16-os eredménnyel vonultak.

A második félidőben is remekeltek a dunaszerdahelyiek, folyamatosan nőtt az előny, a végén pedig 13 gólos győzelmet  arattak. A góllövésben Juhos Kata és Straka Mária is remekelt, mindkét játékos 9-9 góllal szórta meg az ellenfél hálóját. Prikler Szilvia védencei így két győzelemmel, pontveszteség nélkül állnak az 1. liga táblázatának élén.

Mocsonok-VSK Dunaszerdahely 23:36 (11:16)

Dunaszerdahely gólszerzők: Juhos Kata, Straka Mária 9-9, Bugár Cintia, Brunczvik Fanni, Józan Réka 4-4, Matus Virág 3, Kázmér Veronika 2, Lelkes Lilla 1.