Gólpasszokkal mutatkozott be Kielben Bénes László

Updated: február 3, 2019

Második mérkőzését játszotta a Bundesliga 2-ben szereplő Holstein Kiel csapatában Bénes László, aki azonnal gólpasszokkal mutatkozott be a hazai közönség előtt.

A 20. fordulóban a Kiel a Jahn Regensburg csapatát fogadta, a hazaiak mezében Bénes kezdőként kapott helyet. A 12. percben egy indítás során a csallóközi játékos remekül ment el a bal oldalon és passzolt az érkező Schindler elé, aki nem hibázott – 1:0. A 82. percben Bénes László végzett el egy szabadrúgást a bal oldalon, a beadásból Thesker növelte a Kiel előnyét – 2:0.

„Az első perctől kezdve jól játszottunk, a Holstein kiváló hangulat uralkodott. Nagyon örülök, hogy ma 2:0-ra nyertünk és otthon tartottuk a három pontot.“ – nyilatkozta a klub honlapjának a csallóközi játékos.