Góllal és gólpasszal mutatkozott be a Dynamo Kyjev csapatában Eric Ramirez

Updated: august 11, 2021

Álomszerűre sikeredett Eric Ramirez bemutatkozása az ukrán Dynamo Kyjev mezében, első mérkőzésén góllal és gólpasszal villant.

Eric Ramirez három hete igazolt a DAC csapatától az ukrán Dynamo Kyjev együtteséhez, és a bajnokság 3. fordulójában azonnal a kezdőcsapatban kapott helyet. A 22 éves támadó nem is mutatkozhatott volna be jobban. A 19. percben gólpasszt adott Buyalskyynak, majd az első félidő hosszabbításában megszerezte első találatát új csapatában. Végül 61 percet töltött a pályán, a Dynamo pedig 2:0 arányban múlta felül a Minaj gárdáját. Ramirez góllal és gólpasszal mutatkozott be első mérkőzésén az új csapatában.

A venezuelai támadó 2019 nyarán érkezett Dunaszerdahelyre, két évet töltött el a DAC csapatában, majd 1,75 millió euróért igazolt az ukrán bajnokhoz.

A Dynamo 3 forduló után százszázalékos teljesítménnyel vezeti a táblázatot.

Dynamo Kyjev – Minaj 2:0 (2:0)
Gólszerzők: Buyalskyy (19.), Ramirez (+45.)

Fotó: Dynamo Kyjev