BL: Kétgólos előnyt szerzett a Legia otthonában a Nagyszombat

Updated: júl 25, 2018

Lejátszották a Bajnokok Ligája 2. selejtezőkörének mérkőzéseit, amely során a szlovák bajnok Nagyszombat a lengyel Legia otthonában lépett pályára.

A Spartak Erik Grendel góljával már a 16. percben vezetést szerzett, a kétgólos előnyt Ján Vlasko állította be a 93. percben.
Ötöt rúgott a Dinamo Zágráb, míg a kazah Asztana Kleinheisler László góljaival biztosította be a győzelmet.

Bajnokok Ligája, bajnoki ág:
Asztana (kazah)–FC Midtjylland (dán) 2–1 (Kleinheisler 31., 94., ill. Wikheim 51.)
CFR (romániai)–Malmö FF (svéd) 0–1 (Strandberg 45.)
Dinamo Zágráb (horvát)–Hapoel Beer-Seva (izraeli) 5–0 (Hajrovic 22., Orsic 28., Ademi 51., 62., Hodzic 82.)
Shkëndija (macedón)–Sheriff (moldovai) 1–0 (Ibraimi 24.)
Crvena zvezda (szerb)–Suduva (litván) 3–0 (Ebecilio 23., Radonjics 35., 58.)
Legia Warsó (lengyel)–Spartak Nagyszombat (szlovák) 0–2 (Grendel 16., Vlasko 93.)

Nem bajonki ág:
PAOK (görög)–FC Basel (svájci) 2–1 (Canas 32., Prijovics 80., ill. Al. Ajeti 82.)