BL: Hosszabbítás után kiesett a címvédő Liverpool

Updated: marec 12, 2020

Kiesett a címvédő Liverpool, búcsúzott a Dortmund a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágója után.

A Liverppol a rendes játékidőben 1:0-ás győzelmet aratott, és mivel az első mérkőzésen az Atlético hasonló eredménnyel nyert, jöhetett a hosszabbítás. Firmino a 94. percben kettőre növelte az előnyt, jött viszont Llorente, aki két góljával egyenlített, végül Morata állította be a 2:3-as végeredményt.
A PSG Neymar és Bernat góljaival két gólos győzelmet aratott, így ledolgozta a Dortmundban elszenvedett 2:1-es vereséget és az elődöntőbe jutott.

Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő, visszavágó:
Liverpool (angol) – Atlético Madrid (spanyol) 2:3 (1:0, 1:0, 2:2) – hosszabbítás után
gólszerzők: Wijnaldum (43.), Firmino (94.), illetve Llorente (97., 105.), Morata (121.)
Továbbjutott: az Atlético 4–2-es összesítéssel.

PSG (francia) – Dortmund (német) 2:0 (2:0)
gólszerzők: Neymar (28.), Bernat (46.)
Továbbjutott: a PSG 3–2-es összesítéssel.