VII. liga: Nyolcat rúgott Csiliznyárad, Molnár mesternégyesével győzött Királyfiakarcsa

Updated: august 16, 2020

Elrajtolt a dunaszerdahelyi járási bajnokság, megkezdődtek a küzdelmek a VII. ligában.

Nyolc gólt rúgott Patonyréten az újjá alakuló Csiliznyárad, Molnár Sándor mesternégyesével győzött Medvén Királyfiakarcsa. Az első fordulóban egy mesternégyes és három mesterhármas is született. Csicsay László és Vida Dominik Csiliznyárad csapatában, Nagy György pedig Padány színeiben vágott három gólt ellenfelének.

Matejka duplájával győzelemmel rajtolt Csallóköznádasd, Padány és Vásárút is idegenben remekelt. A Nagyszarva-Felbár találkozó az 54. percben félbeszakadt.

1. forduló:
Csilizradvány-Béke 4:1 (3:1), g.: Végh V. (4., 15.), Révész B. (6.), László A. (65.) ill. Skuby G. (29.)
Medve-Királyfiakarcsa 2:4 (2:2), g.: Almáši P. (11.), Krázel R. (26.) ill. Molnár S. (18., 37., 51., 74.)
Dióspatony B-Csiliznyárad 1:8 (0:6), g.: Gajdošík D. (49.) ill. Csicsay L. (11.-11-ből, 19., 26.), Vida D. (30.-11-ből, 43., 60.), Kukucs J. (40.), Gyurcsi M. öngól (89.)
Pozsonycsákány-Hegyéte 4:0 (1:0), g.: Szikhardt A. 11-ből (13.), Takács R. (73.), Ollári A. öngól (78.), Grünfeld N. (81.)
Csallóköznádasd-Tárnok 2:0 (0:0), g.: Matejka (46., 82.)
Sárrét-Vásárút 0:2 (0:1), g.: Pap A. (40., 82.)
Nagyszarva-Felbár 1:0 (1:0), g.: Valocsay . (17.) – a mérkőzés az 54. percben félbeszakadt
Sárosfa-Padány 1:5 (1:3), g.: Sípos J. (11.) ill. Nagy Gy. (1., 43., 62.), Balogh I. (41.), Jankó L. (87.)