Tipos 3. Liga: Már tíz pont a komáromiak előnye

Updated: apríl 3, 2017

Már tíz pontos a komáromiak előnye a nyugat-szlovákiai Tipos 3. liga 23. fordulója után.

A Duna-parti együttes Nagymegyeren lépett pályára a forduló rangadóján, melyen Obert és Čtvrtníček góljával fontos három pontot szereztek. Nagy szívességet tettek a DAC B játékosai az éllovas komáromaiaknak, mivel a sárga-kékek fakócsapata a második helyezett Lednické Rovné ellen döntetlenezett, így ellenfele két pontot vesztett. Az utolsó Negyed otthonában győzött a Bős, míg Érsekújvár Súrról hozta el a három pontot.

A 23. forduló eredményei:
Nagymegyer–Komárom 1:2 (1:1), g.: Pisár (45.) ill. Obert (30.), Čtvrtníček (51.); Súr–Érsekújvár 1:3 (0:1), g.: Mrocek (53.) ill. Matić (27.), Kráľ (64.), Horáček (70.); Vágsellye–Nemsó 2:0 (0:0), g.: Prúčny (66.), Račkovič (87.); Aranyosmarót B–Galánta 2:0 (1:0), g.: Da Silva (24., 78.); Nagytapolcsány–Puhó 1:0 (0:0), g.: Lounis (89.); Negyed – Bős 0:2 (0:1), g.: Trajcsik (29.), Lapin (87.); Nagyölved – Bellus 5:0 (3:0), g.: Hlaváčik (2.), Horniak (17.), Predajniansky (42.), Kubala (61., 83.); Nagysurány – Máriatölgyes 0:3 (0:0), g.: Čurik (55.), Štefánek (67.), Filo (75.) ; DAC B – Led. Rovné 0:0. Szabadnapos: Privigye.