Szenzációs trencséni továbbjutás, négyet kapott a Slovan

Updated: august 17, 2018

Az Európa liga rájátszásában folytatja az AS Trencsén, miután 1:1-es döntetlent ért el a Feyenoord otthonában, míg a Slobvan 4:0-ás vereség után búcsúzik a nemzetközi porondon.

A fővárosiak a 2:1-es hazai győzelem után nagy reményekkel várták a visszavágót, viszont már a 3. percben szertefoszlott az álom. Knasmüller mesterhármast szerzett, a Slovan pedig 5:2-es összesítéssel búcsúzott.

A hazai 4:0 után nagy előnnyel utazott a Feyenoord otthonába a Trencsén, amely a 8. percben hátrányba került, de egy perc elteltével Mance egyenlített. Ezzel a Trencsén 5:1-es összesítéssel jutott a rájátszásba, ahol az AEK Larnaca vár a szlovák együttesre.

Feyenoord Rotterdam – AS Trencsén 1:1 (1:1)
Gólszerzők: 8. Botteghin – 9. Mance.

Feyenoord: Vermeer – Nieuwkoop (67. Geertruida), Botteghin, Van der Heijden, Malacia (82. Burger) – Clasie, Toornstra, Vilhena – Berghuis, Van Persie (71. Vente), Larsson

Trencsén: Šemrinec – Yem, Šulek, Lawrence, Skovajsa – Zubairu (90.+2 Ubbink), El Mahdioui, Čatakovič – Sleegers, Mance (86. Umeh), Azango

Rapid – SK Slovan 4:0 (1:0)
Gólszerzők: 3., 80. a 90.+4. Knasmüllner, 85. Murg.

Rapid: Strebinger – Potzmann, Sonnleitner, Barač, Bolingoli – Ljubicic, Schwab (87. Müldür) – Murg (90.+ Kostič), Knasmüllner, Berisha – Alar (Ivan)

Slovan: Greif – Apau (80. Cmiljanič), Saláta, Bajrič, Božikov – Nono – Dražič (80. Hološko), Rabiu (67. Savičevič), Moha – Čavrič, Šporar