Svédországban döntetlenezett a szlovák válogatott

Updated: október 17, 2018

Döntetlennel zárult a Svédország-Szlovákia felkészülési mérkőzés, a szlovák csapat vesztes állás végén a 84. percben egyenlített.

A lemondott Ján Kozák helyett Štefan Tarkovič vezetésével lépett pályára a szlovák válogatott, amely gól nélküli első félidő után az 52. percben vezetést szereztek a svédek, egy beadás után Guidettihez került a labda, aki nem hibázott – 1:0. A 84. perceb jött az egyenlítés, Rusnák távoli lövésére a svéd kapus reagálni sem tudott. Rusnák góljával beállította a végeredményt. A DAC hátvédje, Ľubomír šatka a 83. percben lépett pályára.

Svédország – Szlovákia 1:1 (0:0)
Gólszerzők: 52. Guidetti – 84. Rusnák
Sárga lapok: Sabo, Papagiannopoulos.
Svédország: Johnsson (46. Nordfeldt) – Krafth, Jansson, Granqvist (80. Papagiannopoulos), M. Olsson – Durmaz (65. Claeson), K. Olsson, Ekdal (80. Rohden), Hiljemark (80. Peterson) – Guidetti, Andersson (65. Berg)
Szlovákia: Dúbravka – Sabo, Škriniar, Škrtel (83. Šatka), Hancko – Kucka (56. Hrošovský), Lobotka (56. Greguš) – Rusnák, Hamšík (65. Duda), Mak (65. Bero)– Nemec (70. Mráz)