Repkedtek a lapok Szentmihályfán, őszi bajnok a Somorja B

Updated: november 25, 2018

Az AG Sport liga 15. fordulójával hivatalosan is lezárult a Dunaszerdahelyi Területi Labdarúgó-bajnokság 2018/2019-es évad őszi idénye. Eseményekből és gólokból az utolsó őszi megmérettetésen sem volt hiány.

Őszi bajnokként vonulhatnak pihenőre a somorjai fakó játékosai, hiszen ismét győzelemmel zárták mérkőzésüket. A második csallóközcsütörtökiek 10 emberrel ikszeltek, a harmadik helyet birtokló balonyiak Pozsonyeperjes felett diadalmaskodtak. Gólparádéztak az egyházgelleiek és az ekecs-apácaszakállasiak, de Felsőpatonyban sem volt hiány gólokból – igaz, itt Nyékvárkony javára billent a mérleg. Lapokkal teletűzdelt, parázs mérkőzésen nyertek a szentmihályfaiak Felbár ellen. A találkozón már a 65. percben hárommal kevesebb játékos volt a pályán – egy hazai, két vendég játékos kiállítása következtében, s a mérkőzés végéig 13-szor emelték magasba a sárga lapot is.

AG SPORT LIGA – 15. forduló:
Balony-Pozsonyeperjes 4:1 (1:0), g.: Vörös Z. (24.), Belucz G. (47., 83.), Póda D. (71.) ill. Rácz A. (90.);
Ekecs-Apácaszakállas-Izsap 5:2 (3:1), g.: Károlyi R. (11.), Bognár J. (19.), Torma I. (28., 48.), Lukovics T. (63.) ill. Tóth D. (30.), Pajor K. (47.);
Dióspatony-Csallóközcsütörtök 0:0;
Szentmihályfa-Felbár 1:0 (1:0), g.: Kocsis L. (42.);
Baka-Somorja B 1:2 (1:1), g.: Molnár L. (11m-29.) ill. Bujka N. (23., 49.);
Nagypaka-Hegyéte 1:1 (0:0), g.: Vanek D. (56.) ill. Ivicze Gy. (81.);
Felsőpatony-Nyékvárkony 3:4 (2:3), g.: Kovács G. (5.), Fekete A. (40.), Pápay A. (81.) ill. Nagy T. (11m-17., 60.), Mészáros J. (21.), Kósa M. (36.);
Egyházgelle-Nagyudvarnok 6:2 (2:1), g.: Horváth A. (17.), Szerencsés Z. (11m-21.), Takács J. (56., 59.), Pongrácz J. (82.), Bugár A. (85.) ill. Kovács A. (11.), Oláh J. (52.).

1.Somorja B 15 12 1 2 64:15 37
2.Csallóközcsütörtök 15 12 1 2 34:17 34
3.Balony 15 10 2 3 44:14 32
4.Ekecs-Ap.szak. 15 9 1 5 31:22 28
5.Szentmihályfa 15 8 3 4 20:16 27
6.Pozsonyeperjes 15 8 1 6 27:15 25
7.Dióspatony 15 7 3 5 27:23 24
8.Felbár 15 7 2 6 26:19 23