Potyogtak a gólok, ismét elsült a csallóköznádasdi Tamás Dominik lába

Updated: september 3, 2018

A harmadik fordulóval folytatódtak a párharcok a Dunaszerdahelyi Területi Labdarúgó-bajnokságban.

Az AG Sport liga slágermérkőzésén a kerületről visszaeső csallóközcsütörtökiek 5:3-ra kerekedtek felül a tavalyi VII. liga somorjai győztesén. Az ekecsieknek sem okozott gondot a győzelem kiharcolása a kissé legyengült bakai csapat ellen. Az izsapiak az utolsó előtti pillanatban szerezték meg a győztes találatot Hegyétén. Nem kímélték a felsőpatonyiakat a pozsonyeperjesiek, összesen fél tucatot gurítottak a vendégek hálójába. Utolsó percben mentettek pontot a hazai nagypakaiak is Szentmihályfa ellen.

A VII. ligában az alistáliak 2:1-re győzték le az idén feltehetően nagy riválisnak és esélyesnek tartott Csallóközkürt csapatát. Remek formában futballoznak továbbra is a csallóköznádasdiak, akik ezúttal Sárrétet küldték haza pont nélkül. Hazai színekben Tamás Dominik mesternégyest szerzett, ezzel három forduló után hét góllal áll a góllövőlista élén. Gólzáporos döntetlen alakult ki Patonyréten is, ahol a padányiak vendégeskedtek.

Elrajtoltak az U19-esek is az idei bajnokságban. A hazai csapatok nem kímélték a vendégeket, hiszen csak úgy záporoztak a gólok. Nyárasdi színekben Mátyás Béla mesternégyest és Lakatos Alex mesterhármast, pozsonyeperjesi színekben Szabad Patrik szintén mesterhármast szerzett.

AG SPORT LIGA – 3. forduló:
Csallóközcsütörtök-Somorja B 5:3 (2:1), g.: Mogrovics P. (24., 40.), Kulacs J. (öngól-31.), Randuch D. (64., 84.), Bonco M. (71.) ill. Bujka N. (49.), Simandl M. (54.);
Ekecs-Apácaszakállas-Baka 2:0 (2:0), g.: Lukovics T. (8., 34.);
Hegyéte-Izsap 1:2 (1:0), g.: Ivicze Gy. (44.) ill. Szabó R. (75.), Szabó K. (89.);
Nagyudvarnok-Balony 2:3 (1:1), g.: Szűcs K. (19., 90.) ill. László A. (38.), Karácsony Z. (48.), Belucz G. (72.);
Nyékvárkony-Egyházgelle 2:1 (1:1), g.: Takács I. (7., 76.) ill. Pongrácz J. (40.);
Felbár-Dióspatony 2:0 (2:0), g.: Závodszký A. (21.), Halász T. (37.);
Pozsonyeperjes-Felsőpatony 6:0 (4:0), g.: Tomaček L. (3., 68.), Rácz A. (12, 25.), Fatona D. (34.), Király Z. (52.);
Nagypaka-Szentmihályfa 1:1 (0:1), g.: Savel M. (90.) ill. Sátor I. (12.).

VII. LIGA – 3. forduló:
Dióspatony B/Patonyrét-Padány 4:4 (2:3), g.: Hegyi V. (22.), Pudmericky Á. (44.), Dohorák K. (60.), Danis F. (83.) ill. Nagy A. (19.), Balogh I. (28., 39.), Balogh T. (87.);
Csilizradvány-Vásárút 3:1 (0:0), g.: Vass K. (53.), De La Cruz R. (70.), Végh V. (83.) ill. Negyedi Z. (56.);
Alistál-Csallóközkürt 2:1 (1:1), g.: Takács M. (36.), Bogyai K. (49.) ill. Csikmák G. (14.);
Csilizpatas-Pozsonycsákány 1:2 (1:1), g.: Hencz P. (39.) ill. Takács R. (34., 81);
Béke-Sárosfa 0:1 (0:1), g.: Rigó Zs. (30.);
Tárnok-Nagyszarva 2:2 (2:0), g.: Tóth Á. (7.), Rákóczi J. (43.) ill. Derzsi G. (52.), Ambrus A. (11m-68.);
Csallóköznádasd-Sárrét 5:3 (3:2), g.: Kontár P. (22.), Tamás D. (32., 37., 47., 88.) ill. Florian M. (17.), Makovicky S. (40.), Zirig I. (66.).

VI. LIGA U19 – 1. forduló:
Nyárasd-Nagyudvarnok 9:1 (2:1), g.: Androvics K. (19.), Janics A. (37.), Mátyás B. (47., 67., 75., 80.), Lakatos A. (84., 87., 89.) ill. Lavu O. (24.);
Pozsonyeperjes-Nagyszarva 7:0 (3:0), g.: Orosz A. (8., 32.), Szabad P. (28., 51., 59.), Zátori M. (72., 11m-76.);
Alistál-Ekecs/Apácaszakállas 6:1 (3:0), g.: Horváth N. (19., 44.), Csölle M. (24., 54.), Szalacsi Sz. (66., 72.) ill. László D. (78.).

1. Nyárasd 1 1 0 0 9:1 3
  2. Pozsonyeperjes 1 1 0 0 7:0 3
  3. Alistál 1 1 0 0 6:1 3
  4. Ekecs-Apácaszakállas 1 0 0 1 1:6 0
  5. Nagyszarva 1 0 0 1 0:7 0
  6. Nagyudvarnok 1 0 0 1 1:9 0