Ötöt rúgott a KFC, Mészáros mesterhármast szerzett

Updated: júl 22, 2018

Fantasztikusan kezdte az idényt a KFC Komárom, amely a 2. Liga első fordulójában hazai pályán 5:1 arányban múlta felül a Liptószentmiklós gárdáját.

Már az első negyedóra végén kétgólos előnyre tett szert a KFC, Matić büntetője után Mészáros András talált a hálóba. A 14. Percben a vendégek Laura lévén szépítette, de a komáromiak a további percekben sem vettek vissza. A 18. percben ismét Mészáros, majd három perccel később Nurković is eredményes volt. Végül a 81. percben Mészáros András zárta le a találkozót, góljával mesterhármast szerzett.

Szintén győzelemmel nyitott az FC STK Fluminense Somorja, amely szintén hazai pályán a tőketerebesieket győzte le 2:0 arányban. A somorjaiak első gólját Hruška, a másodikat Sabler szerezte.

KFC Komárom – Liptószentmiklós 5:1 (4:1), g.: Mészáros (12., 18., 81.), Matić (11.), Nurković (21.) ill. Laura (14.)

FC STK Fluminense Somorja – Tőketerebes 2:0 (1:0), g.: Hruška (25.), Sabler (83.)