Nagyabonyi győzelem a Szentmihályfai Kupán

Updated: júl 9, 2017

Július 9-én került megrendezésre a hagyományos Szentmihályfai Kupa, melyen a hazai együttesen kívül Nagyabony, Pozsonyeperjes és Diósförgepatony csapatai vettek részt.

Az elődöntők során az 5. ligás nagyabonyiak 4:2-es győzelmet arattak a 6. ligás Pozsonyeperjes felett, míg a második mérkőzésen a szomszédvárak csatájában Szentmihályfa gól nélküli döntetlent ért el Diósförgepatony felett, büntetőkkel viszont a hazai gárda jutotta döntőbe.

Az elődöntők előtt sajnos rosszra fordult az időjárás, a heves esőzések közepette kellett lejátszani a harmadik helyért folyó csatát, melyet végül Pozsonyeperjes együttese nyert meg 4:0 arányban.

Remek találkozót hozott a finálé Nagyabony és a házigazda között. A nagyabonyiak már az első percekben vezetést szereztek, de a szentmihályfai csapat fordítani tudott. Az előny végül nem volt elég, ezután az 5. ligás Nagyabony négyet vágott ellenfelének és elnyerte a Szentmihályfai Kupát.