Mesterhármassal villant Rózsahegyen Almási László

Updated: september 20, 2020

Első győzelmét aratta a Fortuna liga 7. fordulójában a Rózsahegy, amely csallóközi vezérlettel győzte le 4:0 arányban Nagymihály csapatát.

A 13. percben egy hosszú beadás után Almás László fejjel küldte a labdát a hálóba, ezzel vezetéshez juttatva a rózsahegyieket – 1:0. A 39. percben egy remek kiugratás után Ďungel tört kapura és góllal fejezte be helyzetét – 2:0. Az 56. percben Macík kapus hosszú kirúgását Almási szerezte meg, ebből törhetett kapura és magabiztosan a hálóba talált – 3:0. A 62. percben egy jobboldali beadást a vendégcsapat védői próbáltak elrúgni, de nem értették meg egymást, majd jött Almási és a két játékos között betörve a kapuba küldte a labdát – 4:0.
Ezzel a csallóközi támadó élete első mesterhármasát szerezte a felnőttek között és már négy gólos a Fortuna ligában!

Rózsahegy-Nagymihály 4:0 (2:0)
Gólszerzők: Almási (13., 56., 62.), Ďungel (39.)