Ismét bajnok Szap, csilizpatasi győzelem a csilizköziek derbijén

Updated: jún 3, 2017

Az utolsó előtti forduló szombati játéknapját zárták a csapatok a Dunaszerdahelyi Területi labdarúgó-bajnokságban.

Az AG Sport ligában két év leforgása alatt ismét bajnoki címmel zárták az idényt a szapiak, miután a sereghajtó elleni találkozón magabiztosan nyertek. A találkozón Végh Viktor szerzett mesterhármast. A ligában újoncként szerepelő csapat főként Csenkével versengett az elsőségért, ám mivel kettejük összecsapásán mindkétszer szapi győzelem született, így egy fordulóval a vége előtt zsákmányolhatták el a nekik járó elismerést. Az egyházgelleiek Izsapról térhettek haza 3 ponttal, a dióspatonyiak csupán szépíteni tudtak Pozsonycsákányban. A lúcsiak már két góllal vezettek mérkőzésükön, ám a második félidőben 4 perc alatt sikerült az egyenlítés és a pontmentés az ekecs-apácaszakállasiaknak.

A VII. ligában idegenből zsebeltek be pontot a tabella legfelső fokán álló nyékvárkonyiak, valamint a somorjai fakó. Tárnok csapata a hajrában egyenlített Vásárőt ellen. A csilizköziek csatáján a hazai csilizpatasiak örülhettek, hiszen a fordulatokban gazdag mérkőzésen, utolsóelőtti percben szerzett találattal legyőzték radványi ellenfelüket. A mérkőzésen egyébként mindkét oldalon büntetőt hibáztak a játékosok.

Az ifjúságiak utolsó fordulójában egy mérkőzést rendeztek a szombati napon. A pozsonyeperjesiek gólgazdag mérkőzésen diadalmaskodtak Nagyudvarnok felett. A pozsonyeperjesi színekben futballozó Izsóf Adrián triplázott.

Szombati eredmények:

AG SPORT LIGA – 29. forduló:
Izsap-Egyházgelle 0:3 (0:1), g.: Puha I. (11m-18.), Csölle F. (58.), Szerencsés Z. (80.);
Lúcs-Ekecs-Apácaszakállas 2:2 (2:0), g.: Póda D. (18. 29.) ill. Lukovics T. (50.), Kovács V. (54.);
Pozsonycsákány-Dióspatony 3:2 (1:0), g.: Chamilla P. (37. 48.), Johancsik P. (64.) ill. Daniel A. (56.), Konečný M. (87.);
Szap-Sárosfa 7:2 (5:0), g.: Végh V. (6. 11. 53.), Sebő Á. (15.), Dékány Z. (16.), Tóth Cs. (27.), Csicsay S. (60.) ill. Gála D. (11m-47.), Laboda I. (71.);

VII. LIGA – 29. forduló:
Csilizpatas-Csilizradvány 2:1 (1:1), g.: Szabó K. (17.), Szamaránszky A. (89.) ill. Csiba I. (18.);
Alistál-Somorja B 2:5 (0:3), g.: Badala P. (56.), Varga Gy. (77.) ill. Krištan R. (32. 82.), Mózsi J. (40.), Grünfeld N. (43.), Csiba T. (62.);
Patonyrét-Nyékvárkony 0:3 (0:2), g.: Rákóczi J. (32.), Mandák I. (35.), Méhes P. (76.);
Tárnok-Vásárút 2:2 (1:2), g.: Eršek M. (43.), Tóth Á. (87.) ill. Kovács A. (7.), Szűcs K. (45);

VI. LIGA U19 DS – 26. forduló:
Nagyudvarnok-Pozsonyeperjes 1:8 (0:2), g.: Bürgöndi F. (80.) ill. Izsóf A. (39. 41. 78.), Vereknyei J. (50.), Horváth S. (57.), Szabad P. (65.), Zátori M. (83.), Molnár M. (87.);

by bété

Váltsd valóra futball álmodat a Futbalový sen utazási irodával, és utazz el kedvenc csapatod mérkőzésére! Bővebb infó ITT.