V. liga déli csoport: Éllovast vert Egyházkarcsa, már csak Illésháza százszázalékos

Updated: september 4, 2017

Már csak az illésháza százszázalékos az V. Liga déli csoportjában a 4. forduló után, a bajnoki címvédő a Szap-Csiliznyárad otthonából hozta el a három pontot.Éllovast vert az Egyházkarcsa, az addig szintén menetelő Nagymagyar 2:0-ás vereséget szenvedett. A hazaiak Hamar és Vajda góljával már az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát. Az utolsó percekben szerzett góllal győzött a Nagyabony, amely a tabella második helyére jött fel.

V. LIGA DÉLI CSOPORT 4. forduló:
Csallóközcsütörtök-Nádszeg 0:0
Jóka-Csenke 4:1 (2:0), g.: Zadeh (26.), Huszár (39.), Nagy E. (68., 71.) ill. Marušin (52.)
Szap-Csiliznyárad–Illésháza 2:4 (0:3), g.: Csicsay (76., 90.) ill. Šporánek (20.), Barčák (34., 45.), Havlik (70.)
Lég-Nyárasd 1:1 (1:0), g.: Fekete (23.) ill. Medgyes (70.)
Nagyabony-Felsőszeli 2:1 (1:0), g.: Pénzes (11.), Stojka (87.) ill. Szabo (59.)
Jányok-Vágpatta 1:1 (1:1), g.: Sánka (40.) ill. Vaško (7.)
Sopornya-Vága 2:2 (1:1), g.: Vörös (26.), Rojka (83.) ill. Vedrődi (18.), Bosý (61.)
Egyházkarcsa-Nagymagyar 2:0 (2:0), g.: Hamar (29.), Vajda (34.)