Bős és Hodos továbbra is százszázalékos

Updated: august 20, 2018

Továbbra is százszázalékos a nyugat-szlovákiai TIPOS III. ligában szereplő Bős, amely ezúttal Trencsénteplic csapatát múlta felül.

Radványi Miklós legénysége az első forduló mérkőzésének elhalasztása miatt eddig csak két találkozót játszott, azokon viszont hat pontot szereztek. Trencsénteplic ellen Prágai György már a 9. percen vezetést szerzett, de Hrnko Patrik a 37. percben egyenlíteni tudott. A győztes találatot Zsigmond Kevin szerezte a 90. percben.

Megállíthatatlan a IV. ligában szereplő Hodos, amely pontveszteség nélkül áll a tabella élén, és ezúttal a Marcelháza csapatát győzték le 2:0 arányban. Az illésháziak Barčák révén a 88. percben mentettek pontot az Újlót otthonában.

TIPOS III. liga, 3. forduló:
Bős-Trencsénteplic 2:1 (1:1), g.: Prágai Gy. (9.), Zsigmond K. (90.) ill. Hrnko P. (37.)

IV. liga, Dél-Kelet, 3. forduló:
Hodos-Marcelháza 2:0 (0:0), g.: Moďoróši (53.), Németh L. (90.); Újlót-Illésháza 1:1 (0:0), g.: Hatala (47.) ill. Barčák (88.)