AG Sport liga: Sorozatban ötödször győzött Szap, hetet rúgott Egyházgelle

Updated: október 23, 2022

Ezúttal sem maradtunk meglepő eredmények nélkül az AG sport liga 12. fordulójában.

Egyházgelle hetet rúgott Izsapnak idegenben, Hindák Martin mesternégyest szerzett, ráadásul az első félidőben 21 percre volt szüksége a mesterhármashoz. Fordulatos 90 perc után döntetlennel zárult a Királyfiakarcsa-Balony rangadó. Hiába vezetett két góllal Baka, a vendég dióspatonyiak fordítani és győzni tudtak. Első győzelmét aratta Ekecs/Apácaszakállas, amely ezúttal ötöt rúgott Szentmihályfának. Szap sorozatban ötödik győzelmét aratta, ráadásul nyolc mérkőzés óta veretlen.

AG Sport liga, 12. forduló:
Izsap-Egyházgelle 0:7 (0:3), g.: Dóka T. öngól (85.) ill. Hindák M. (21., 21., 42., 77.-11m), Puha I. (63.-11m), Tóth K. (71.)
Királyfiakarcsa-Balony 2:2 (0:1), g.: Habenicht J. (55.), Ravasz T. (77.) ill. Dziadovych D. (39.), Ollári G. (83.-11m)
Csallóközkürt-Nyékvárkony 1:3 (0:2), g.: Gaál G. (69.) ill. Nagy G. (6., 63.), Szabó N. (27.)
Baka-Dióspatony 2:3 (2:2), g.: Vida D. (16.), Világi M. (18.) ill. Kohút Á. (26.), Lelkes M. (41.), Márkus B. (64.)
Szap-Vásárút 1:0 (0:0), g.: Bartalos Á. (69.)
Alistál-Pozsonyeperjes 1:1 (1:1), g.: Baffi B. (28.) ill. Németh A. (13.)
Ekecs/Apácaszakállas-Szentmihályfa 5:2 (2:1), g.: Károlyi R. (11., 48.-11m, 90.), Nagy L. (30.), Varga Zs. (66.) ill. Ambrus A. (15.), Katona I. (89.)
Nagypaka-Kisudvarnok 1:2 (0:0), g.: Lipka G. (58.) ill. Vincze J. (80., 83.)

1. Balony 12 8             3             1             38:14     27
    2. Pozsonyeperjes 12 8             3             1             29:11     27
    3. Egyházgelle 12 8             1             3             29:15     25
    4. Szap 12 7             2             3             37:14     23
    5. Nyékvárkony 12 6 2             4             21:17     20
    6. Vásárút 12 6             1             5             22:19     19
    7. Királyfiakarcsa 12 5             4             3             26:19     19