AG Sport liga. Ravasz mesterhármassal, Királyfiakarcsa győzelemmel kezdett

Updated: august 8, 2021

Végre ismét visszatért a futball a dunaszerdahelyi járásba, benépesültek a pályák és a lelátók. Ismét sok izgalmat találkozót rendeztek az AG Sport ligában.

Hazai győzelemmel kezdte az idényt az újonc Királyfiakarcsa, melynek mezében Ravasz Tibor mesterhármast szerzett. Szintén hazai pályán győzött Baka, Balony és Ekecs/Apácaszakállas. Nagypaka Felsőpatonyból, Csallóközcsütörtök pedig Dióspatonyból hozta el a három pontot. Hét percre volt a győzelemtől Szentmihályfa, végül döntetlennel zárult az összecsapás Alistál ellen. Szintén közel állt a győzelemhez Szap csapata, de a csallókzkürti Lukovics az utolsó percben döntetlenre mentette a találkozót.

VI. liga / AG Sport liga, 1. forduló:
Királyfiakarcsa-Izsap 4:0 (2:0), g.: Ravasz T. (2., 35., 55.), Molnár S. (48.)
Baka-Kisudvarnok 2:0 (1:0), g.: Koczkás P. (28.), Hegedűs B. (58.)
Felsőpatony-Nagypaka 0:3 (0:3), g.: Vanek D. (2.), Chamilla P. (29.), Kosťov J. (37.)
Balony-Egyházgelle 3:0 (1:0), g.: Ollári G. (36.), Csicsay L. (72.), Gyurkovics N. öngól (80.)
Ekecs/Apácaszakállas-Nyékvárkony 3:0 (2:0), g.: Lukovics T. (12.), Círia Cs. (37., 83.)
Szap-Csallóközkürt 1:1 (1:0), g.: Tóth Cs. (26.) ill. Lukovics A. (90.)
Dióspatony-Csallóközcsütörtök 1:4 (0:2), g.: Mészáros J. (54.) ill. Illés A. (38., 89.), Havlik I. (9.), Marič L. (80.)
Alistál-Szentmihályfa 2:2 (0:0), g.: Mandák I. (47.), Brinzik M. (83.) ill. Bíró Z. (58.), Tomaček L. (72.)