AG Sport liga: Baka az élen, nyolc gól Nagypakán

Updated: august 29, 2021

Baka az élen, első verségét szenvedte el Királyfiakarcsa az AG Sport liga 4. fordulójában.

Már csak Baka százszázalékos az AG Sport ligában, nyékvárkonyi győzelmükkel negyedi sikerüket könyvelték el. Nyolc gól esett Nagypakán, ahol a hazaiak a félidőben még két góllal vezettek, végül 4:4-es döntetlen született. Első pontját szerezte Felsőpatony, amely csaknem egy órát emberhátrányban volt kénytelen játszani. Csallóközcsütörtök ötgólos győzelmet aratott Balonyban, Csallóközkürt pedig rangadón verte Királyfiakarcsát.

AG Sport liga, 4. forduló:
Kisudvarnok-Izsap 1:2 (0:2), g.: Vass B. (70.) ill. Both R. (15.), Nagy I. (38.)
Nyékvárkony-Baka 0:3 (0:0), g.: Koczkás P. (73.), Matus B. (75.), Világi M. (89.)
Balony-Csallóközcsütörtök 0:5 (0:1), g.: Kulcsár F. (7.), Mogrovics P. (71.), Dužek M. (78.), Illés A. (80.), Bartalos A. öngól (90.)
Csallóközkürt-Királyfiakarcsa 2:1 (1:0), g.: Harsányi D. (20.), Gaál G. (69.) ill. Huzun S. (53.)
Szentmihályfa-Egyházgelle 1:1 (1:0), g.: Bódis P. (15.) ill. Puha I. (75.)
Nagypaka-Ekecs/Apácaszakállas 4:4 (2:0), g.: Vanek D. (31., 41., 90.), Chamilla P. (65.) ill. Torma I. (51.), Vígh B. (79.), Lukovics T. (81., 84.)
Alistál-Dióspatony 0:3 (0:1), g.: Nagy Gy. (17., 80., 81.)
Felsőpatony-Szap 0:0.

1. Baka 4 4          0          0          10:2     12
  2. Csallóközcsütörtök 4 3 0          1          18:5     9
  3. Királyfiakarcsa 4 3          0          1          11:2     9
  4. Balony 4 3          0          1          8:6       9
  5. Szentmihályfa 4 2          2          0          12:3     8
  6. Szap 4 2          2          0          7:2       8