3. liga: 17. bajnoki győzelmét aratta a komáromi csapat

Updated: marec 27, 2017

Magabiztosan menetel a bajnoki cím felé a komáromi csapat, amely a 22. fordulóban a Bellus csapatát múlta felül 2:1 arányban. A győzelemnek köszönhetően már nyolc pont előnyt dolgoztak ki a második Lednické Rovné előtt, amely nagy meglepetésre gól nélküli döntetlent játszott az utolsó Negyed csapatával. A Nemsó otthonában szenvedett vereséget a DAC B, míg a Nagymegyer Súron döntetlenezett. Három ponttal gazdagodott a Bős, amely Bódis és Kósa góljaival győzte le Nagytapolcsány csapatát.

TIPOS III. LIGA, 22. forduló: Komárom – Bellus 2:1 (1:1), g.: Militosyan (10.), Čtvrtníček (70.) ill. Mišutka (23.); Puhó – Nagyölved 0:0; Máriatölgyes – Vágsellye 1:1 (1:0), g.: Václav (5.) ill. Prúčny (58.); Súr – Nagymegyer 2:2 (1:2), g.: Jambor (36.), Arsenović (50.) ill. Gamkrelidze (39.), Pisár (43.); Privigye – Nagysurány 0:2 (0:1), g.: Pekár öngól (26.), Andrášik (68.); Érsekújvár – Aranyosmarót B 1:1(0:0), g.: Korman (57.) ill. Guilavogui (82.); Bős – Nagytapolcsány 2:0 (0:0), g.: Bódis (56.), Kósa (78.); Led. Rovné – Negyed 0:0; Nemsó – DAC B 2:0 (0:0), g.: Fabuš (75.), Nwofor (86.). Szabadnapos: Galánta.