Három érmet szereztek Nyitrán a bősi birkózók

Updated: marec 27, 2023

Az elmúlt hétvégén, Nyitrán rendezték meg a kadét korosztály kötött- és szabadfogású birkózó bajnokságát, melyen a bősi birkózók is rajthoz álltak. A verseny válogató torna volt a közelgő Európa-bajnokságra. A bősiek Takács Sándor vezetésével, két versenyzővel léptek szőnyegre. Both Zoltán kimagasló eredményt ért el, ugyanis szabadfogásban 48 kilogrammban és kötöttfogásban 45 kilogrammban is aranyérmet szerzett és kétszeres országos bajnoki címet szerzett. Érsek Áron a 60 kilogrammosok között nem tudott érmet szerezni, de az 55 kilogrammos csoportban gyakorlott fogásnemben bronzéremmel gazdagodott.