Bősi éremeső a Duna Kupán

Updated: december 23, 2018

A Bősi futóklub csapata karácsony hétvégéjén részt vett a Komáromi Óév futáson, ahol a csapat 10 tagja a dobogóra állhatott fel. Mindenki kiválóan teljesített és a futók büszkék lehetnek, ugyanis az eredmények önmagukért beszélnek.

Ezen a versenyen került megrendezésre a Duna-kupa kiosztása is, ami szintén nagy esélyt tartogatott a csapat számára, ugyanis a futóklub tagjai kupagyőztesek is lettek. Hosszú távon korosztály szerint: Sándor Éva 1. hely, Kun Meton Martina 2. hely, Képesi Attila 1. hely, Gasparík Tamás 2. hely, Méhes Dávid 3. hely, Király Mátyás 2. hely, Bordács Zoltán 1. hely.

Rövid távon szintén korosztályos: Király Zsuzsanna 2. hely, Nagy Molnár Zsuzsanna 2. hely, Mészáros Kristóf 1. hely, Horváth Erik 1. hely.

A legjobb külföldi futók Sándor Éva és Képesi Attila lett. Ezek az eredmények mutatják, hogy a kitartás, hit, magabiztosság és a szeretet a sport iránt nagy győzelmeket arat.