A Peredi Tízesen szerepeltek a bősi Kyokushin karate klub növendékei

Updated: júl 10, 2021

A bősi kyokushin karate klub egy újabb csapatépítő megmérettetésen van túl. Ezúttal a Pereden 2021.7.10-én megrendezésre került nívós futóversenyen vettek részt a klub tagjai. A versenyen szlovákiai és magyarországi futók képviseltették magukat, köztük több kiváló futóklub is. A bősi karate klub nevezte a legtöbb futót az egyes kategóriákba, összesen húszat. A legfiatalabb karatékák bemelegítésként a gyerekeknek kiírt távot teljesítették először majd 5 vagy 10 kilométeren is indultak. A legkisebb csapattag Méhes Lizi a 2-3 évesek korosztályában 50 métert futott. Ezután Jančovič Linda, Petrik Dorka és Csicsay Róbert következtek a 8-10 évesek kategóriájában. Linda az első, Dorka pedig a harmadik helyen végzett ezen a 900 méteres távon. Jančovič Laura a 14-15 évesek kategóriájában ért el első helyezést. Bognár Etelka az 50+ kategóriában 3. helyen végzett. Jančovič Linda pedig különdíjban részesült, mivel 9 évesen ő volt a legfiatalabb futó a mezőnyben, aki teljesítette a 10 km-es távot.

Mindenki harciasan küzdve, jó időeredménnyel teljesítette a kiválasztott távot.