74 éremmel zárták a 2018-as évet a bősi Oyama Dojo karatékái

Updated: december 19, 2018

Sikeres évet zárt a Darnay Barnabás 3. danos mester által vezetett bősi Kyokushin Karate Oyama Dojo.

A klub karatékái 2018-ban 6 országban összesen 23 versenyen vettek részt. A tornákon 74 érmet harcoltak ki, ebből 53 arany-, 11 ezüst- és 10 a bronzéremmel gazdagodtak.

Ebben az évben 11 versenyzője volt a klubnak, közülük a legeredményesebbek Jančovič Laura (11 éves), Kósa Tamás (16 éves), Jančovič Linda (7 éves) és Márik Erik (15 éves). Ők négyen a sok országos bajnokság mellett 3 világbajnokságon, 2 Európa-bajnokságon és egy Európa Kupán is képviselték a klubot és egyedüli szlovákiai résztvevőként az országot is. Ezeken az Európa-, ill. világversenyeken 14 érmet szereztek, ebből 11 arany, 2 ezüst és 1 bronz.