Vida: Nem hozzuk azokat a pontokat, amiket tavaly ilyenkor!

Updated: august 19, 2019

Döntetlennel zárult a DAC-Nagmyihály találkozó, a dunaszerdahelyi gárda vesztes állásból Taiwo góljával egyenlített. Vida Kristopher szerint rengeteg helyzetet dolgoztak ki, melyeket ezúttal nem sikerült gólra váltani.

„Igyekeztünk, amennyire tudtunk, próbáltuk kialakítani a helyzeteket, nem volt egyszerű. Szerintem nem játszottunk olyan rossz futballt, hogy már a 20. percben fütyülni kellett volna, ezzel most nem értek egyet. Viszont az tény, hogy a helyzeteket, még jobban ki kell használni, túl sokat hagyunk ki. Az ellenfél ha egyszer elmegy, már gólt rúg, így nehéz játszani, hátrányból kell felállni. Hosszú a szezon, nem fogjuk feladni, a jövő héten javítani kell. Hullámvölgy nyilván van, nem hozzuk azokat a pontokat, mint tavaly ilyenkor. Tavaly az utolsó percekben is sikerült gólt lőni, most csak az 1:1 jött össze. Dolgoznunk kell tovább, nyilván ez egy rosszabb széria, de remélem, hogy mellettünk fognak állni a szurkolók.“