Storck: Nézőkkel 5:0 után fantasztikus lett volna a hangulat!

Updated: jún 14, 2020

Magabiztos sikert aratott a DAC a Nagymihály ellen, Bernd Storck győzelemmel kezdett a dunaszerdahelyi gárda kispadján.

A DAC trénere elégedetten nyilatkozott a győztes találkozó után.„Gratulálok a csapatomnak, egyáltalán nem volt könnyű játszani ilyen hosszú szünet után. Nehéz volt felkészíteni a csapatot, de remek munkát végeztek a srácok. Ezen az úton kell tovább folytatnunk a munkát. Az első percekben nyílt volt a mérkőzés, de összességében nagyon elégedett vagyok. Az első gól után már szervezettebben játszottunk. A második játékrészre némi változást eszközöltünk, és ez bejött. Az eredmény jót tesz az önbizalmunknak. A fő célunk pedig most az, hogy bejussunk a kupadöntőbe. Addig még hosszú az út, de ma leraktuk a jó alapokat. Korábban még sehol nem sikerült bemutatkoznom ilyen nagy arányú győzelemmel, ám számomra nem is ez a lényeg, hanem, hogy a játékosaim elsajátítsák a filozófiámat, és minél magasabb színvonalon játszunk. Nézőkkel 5:0 után biztos fantasztikus lett volna a hangulat, hiszen sokan kintről, a stadion mellől is szurkoltak nekünk, de most a világ más pontján sincs ez másként.” – nyilatkozta a klub honlapjának Bernd Storck.