Felkészülés: Újabb DAC győzelem

Updated: júl 8, 2015

Hatgólos mérkőzésen győzte le a Vágsellyét a DAC. A félidőben még a vendégek vezettek, de a sárga-kékek fordítani tudtak.

Már az 5. percben Herceg révén szerzett vezetést a Vágsellye, a 33. percben pedig Szarka egyenlített. A 39. percben Remeň büntetője után ismét a vendégeknél volt az előny. A második félidőben már a DAC volt főszerepben, Pačinda két találatával fordított a hazai csapat. A végeredményt Pavol Jurčo állította be.

A nyári felkészülés utolsó mérkőzésére július 11-én, szombaton 18:00 órától kerül sor, Tomislav Marić csapata Nyitrával mérkőzik.

DAC – Vágsellye 4:1 (1:2)

Gólszerzők: 33. Szarka, 53. Pačinda, 73. Pačinda, 88. Jurčo – 5. Herceg, 39. Remeň (11 m)

DAC: Tujvel – Štepanovský (77. Turňa), Ljubicic (87. Asanovic), Kwin (87. Tóth), Brašeň – Sarr (87. Mészáros), Horváth (61. Simon), Straka (80. Krišto), Pačinda – Polievka (87. Csóka), Szarka (61. Jurčo)