Kikapott az orosz Krasznodartól a DAC

Updated: január 29, 2022

Kikapott az orosz Krasznodartól a DAC, a sárga-kékek egy góllal maradtak alul a beleki edzőtáborban lejátszott felkészülési mérkőzésen.

Az első félidőben a Krasznodar játékosai voltak aktívabbak és főleg veszélyesek a kapura. A második játékrészben a 65. percben Szidorov talált a kapuba, ezzel vezetéshez juttatva az orosz gárdát. Végül ez az egy találat döntötte el a mérkőzést, így a DAC a Topolya elleni (1:1) döntetlen után vereséget szenvedett a Krasznodartól. A következő mérkőzésre január 31-én a szerb FK Čukarički ellen kerül sor.

PFK Kubany Krasznodar – DAC 1904 1:0 (0:0)
Góllövő: 65. Szidorov
DAC: Veszelinov – Vera (46. Pinto), Malý, Muhamedbegovic, Ciganiks (65. Brunetti) – Njie, Bögi – Sharani (74. Veselovský), Andrezinho (57. Nebyla), Verlinden – Hahn. Edző: Joao Janeiro.