Idegenben is győzött, az Európa Kupa 3. fordulójába jutott a HC DAC

Updated: október 23, 2021

Idegenben, a Borac otthonában is diadalmaskodott, így kettős győzelemmel jutott tovább az Európa Kupa 2. fordulójából a HC DAC Dunaszerdahely.

A sárga-kékek egy héttel korábban 12 góllal, 38:26-ra múlták felül a bosnyák Borac gárdáját, a visszavágó főleg az első félidőben nem volt ennyire egyértelmű. Az első 30 perc szoros eredményt hozott, egy gólos DAC előnnyel vonultak szünetre a csapatok. Fordulás után remekül kezdte a második félidőt a DAC, hamar nagyobb előnyhöz jutott, így a győztes kiléte már nem volt kérdéses.

A sárga-kékek kettős győzelemmel jutottak az Európa Kupa 3. fordulójába.

ZRK Borac – HC DAC 17:24 (8:9)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 7. Pénzes Mónika, Juhos Kata, Mészáros Réka, Sári Barbara 3-3, Bugár Cintia 2, Bízik Boglárka, Hudák Emma, Bízik Réka 1-1.

Fotó: HC DAC