Hyballa: Ez a 90 perc volt a leggyengébb a klubnál eltöltött időm alatt!

Updated: august 4, 2019

Szered ellen szenvedett 3:1-es vereséget a DAC, a sárga-kékek ezzel elvesztették veretlenségüket a bajnokságban.

A lefújás után Peter Hyballa nem volt elégedett védenceivel, a továbbiakban még keményebben kell a csapatnak dolgozni. „Gratulálok az ellenfélnek. Ez a 90 perc volt a leggyengébb a klubnál eltöltött időm alatt. Nem voltam elégedett a támadásokkal, az első félidőben a széleken nem sikerült megvalósítanunk, amit elterveztünk. Két-három kisebb lehetőségünk akadt, de a félidei 0:0 teljesen rendben volt. A második játékrész sem volt sokkal jobb. Koštrna bal oldalra állítása azonban bejött. Az előző mérkőzéseken sikerült fordítanunk, most nem. Jedlička nagyot hibázott, majd rögzített helyzetből kaptuk a második gólt. Nem tudtuk a saját játékunkat játszani, nem voltunk frissek. Mindenki cselezni akart, sok volt az egyénieskedés. El kell fogadnunk az eredményt. Három napja még Athénban játszottunk, de profi játékosaink vannak, akik elég szép pénzt keresnek. Nem mi vagyunk a bajnokság esélyesei. Sok játékosunk távozott, a fiataljainkat pedig fel kell készítenünk. A két-három kapott gól meccsenként sok. Holnaptól folytatjuk a munkát, készülünk a Trencsén elleni bajnokira. Dolgozni, dolgozni, dolgozni – ez a feladatunk. A védekezéssel fogjuk kezdeni.” – nyilatkozta Hyballa a DAC honlapjának.