Felkészülési mérkőzésen győzte le az MTK csapatát a DAC

Updated: september 4, 2019

A válogatott szünetet kihasználva, felkészülési mérkőzést játszott a DAC csapata, a sárga-kékek az NBII-ben szereplő MTK együttesét látták vendégül a MOL Akadémián.

Az első félidőben Šimčák góljával szerzett vezetést a DAC, a vendégek az 59. percben Zuigéber révén egyenlíteni tudtak. Fábry és Divković révén ismét vezetést szerzett a DAC, Vass a 87. percben már csak szépíteni tudott.
A következő felkészülési mérkőzésre szeptember 10-én kerül sor, a DAC a szlovák U21-es válogatottat fogadja a MOL Arénában. A találkozó 17:20 órakor kezdődik.

FC DAC 1904 – MTK Budapest 3:2 (1:0)
Góllövők: 33. Šimčák, 66. Fábry, 74. Divković – 59. Zuigéber, 87. Vass
DAC: Száraz – Blackman (60. Koštrna), Kružliak (65. Dolinský), Beskorovainyi, Šimčák – M. Vida (60. Ramirez), Fábry (80. Bögi) – Čmelík, Divković, Sharani (46. K. Vida) – Taiwo. Edző: Peter Hyballa.
MTK: Somodi – Katona, Fülöp, Cseke, Szerencsi – Palincsár, Mezei – Babinszky, Zuigéber, Szatmári – Simon. Cserék: Varga – Deutsch, Vass, Kata. Edző: Michael Boris.